DEZENFEKSİYON TÜNELİ / DEZENFEKSİYON KABİNİ

DEZENFEKSİYON TÜNELİ: Uygun dezenfektanlar kullanılarak eşyaların ve insanların dezenfekte edilmesi ve dekontaminasyonu için bir tünel veya ağ geçidi. Sisleme yöntemiyle çalışan ve insanların baştan ayağa dezenfeksiyonu için önemli bir araç olan dezenfeksiyon tüneli ETKİN İŞ GÜVENLİĞİ ile hizmetinizde.

Sanitasyon veya dezekfeksiyon tünelleri/ kapıları, özellikle yakın temas halinde çalışanlar ve bu nedenle daha yüksek risk altında olanlar için herkes için güvenli bir korumayı temsil eder. Saniyeler içerisinde kişinin dezenfeksiyonunu sağlayarak, vatandaşlara asılı kalan virüs ve bakterilerden kurtulmaları sağlanacaktır. Halkın, kurumların, belediyelerin, eczanelerin, süpermarketlerin, havaalanlarının, hastanelerin, limanların, bankaların, alış-veriş merkezlerinin, okulların, tren istasyonların girişine kurulabilir. İş gücünü, malları, araçları ve malzemeleri sterilize etmesi gereken tüm özel şirketler için de uygundur.

Sensör algılama ile otomatik sisleme mekanizması ile devreye giren sistem; sisleme yöntemiyle dezenfeksiyonda nozullardan gelen dezenfektanlı sıvı, sis bulutu haline dönüştüğünden, kişi üzerinde ıslaklık yapmadan sisin değdiği tüm alanlardaki mikroorganizmalara ulaşmaktadır. İşletmelerin tercih ettiği dezenfektan maddeye bağlı olarak, kişiye tünele girmeden yüz maskesi gibi koruyucu donanımlar verilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=dknTDEvNgpc

    Cart