Havuz Güvenlik Ağı / Filesi

https://youtu.be/1nfRfW7S8WQ?t=188

Havuz Güvenlik Ağı

Havuz filesi, havuz etrafında çocukların güvenli bir şekilde oynayabilmesi amacı ile yapılmaktadır.

İki çeşit havuz filesi yapılmaktadır.

Birinci model; havuzun üstü tamamen file ile kapatılır. Havuzun üstüne biri düştüğünde suya batmayacak gerginlikte monte edilir. Bu model genelde kışın tamamen havuzda kalır. Havuza girmek için sökülür. Sökümü ve takımı çok kolaydır.

İkinci model; çit modeli olarak adlandırılan ve havuzun etrafına yapılan modeldir. Bir metre yükseklikte ve belirli aralıklarla alüminyum direkler yapılır file bu direklere monte edilir.

Havuz fileleri 5×5, 10×10 göz aralıklı 4 ve 6 mm kalınlıkta güneş ışığına dayanıklı, su bazlı UV dayanımı yüksek poliyamid (Naylon ) ipten imal edilmektedir.

Havuz filelerinin etrafına montaj mukavemeti arttırmak ve montaj kolaylığı sağlamak için 6-8 mm halat monte edilmektedir. Havuz fileleri temizlenebilir ve yıkanabilir özellikte ipten imal edilmektedir. İstenilen ölçüde her havuz uygun müşteriye özel üretim yapılabilmektedir.

#havuzüstükapama #havuzetrafıkapama #havuzgüvenlikfilesi #çeşmehavuzgüvenlikağı #muğlahavuzgüvenlikfilesi #kuşadasıhavuzgüvenlikağı #bodrumhavuzgüvenlikfilesi #alaçatıhavuzgüvenlikfilesi #antalyahavuzgüvenlikağı #marmarishavuzgüvenlikfilesi #ayvalıkhavuzgüvenlikağı #didimhavuzgüvenlikağı

    Cart